Υψηλή

ΠΑΡΑΤΗΜΕΝΟ ΟΧΗΜΑ

2
0
Δημοτική Αστυνομία
Ανατέθηκε

Εδώ και 2 χρόνια είναι παρατημένο στο κατηφοράκι που κατεβαίνει από την ταβέρνα το φιλαράκι προς την παραλία