Αίτημα [BOP4474]

Υψηλή

Κλείνουν το πεζοδρόμιο

25
3
Σήμανση Οδών
Ανατέθηκε

Γαλλικής Δημοκρατίας και Καράνου γίνεται καθημερινά το αδιαχώρητο από τα παρκαρισμένα αυτοκίνητα μηχανάκια όπου ο πεζός αναγκάζεται να βγει στο δρόμο επειδή κάποιοι "έξυπνοι" κλείνουν το πεζοδρόμιο.Επειδη δεν βγάζω άκρη με την αστυνομία, δημοτική παρακαλώ τον Δήμο να τοποθετησεί στη γωνία εκεί κάποια κολονακια η να βρεθεί κάποιος τρόπος να μην κλείνουν το δρόμο οι "έξυπνοι".... ώστε αυτοί που κατεβαίνουν την γαλλικής να συνεχίσουν να την κατεβαίνουν χωρίς εμπόδια...