Αίτημα [BXI8347]

Κανονική

Αλλαγή λάμπας φωτισμού

8
0
Φωτισμός – Σηματοδότες
Ανατέθηκε

Είναι καμμένη η λάμπα στον στύλο της ΔΕΗ στην Καρατάσου, ακριβώς πριν την διασταύρωση με την οδό Πλουτάρχου.