Κανονική

Εγκαταλειμμένo οχημα

29
0
Δημοτική Αστυνομία
Σε εξέλιξη

(11-5-20) Στην Καβειρων 2 υπαρχει εγκαταλειμμενο ΕΙΧ αυτ)το VW Polo μολυβι,χωρις πινακ.αριθμ.κυκλοφοριας.