Αίτημα [KNM7449]

Κανονική

Εγκατελειμμένo όχημα

26
1
0
Δημοτική Αστυνομία
Επιτυχής ολοκλήρωση

Υπάρχει εδώ και πολύ καιρό ακινητοποιημένο, σε πλήρη εγκατάλειψη, το ΚΒΕ 9709 ΦΙΧ OPEL άσπρο, στην οδό Τρίτωνος - παρ. Παπαδιαμάντη (πίσω από την ΔΕΗ) (13-1-19)

Σχολια

ΙΩΑΝΝΑ ΜΗΛΙΑΔΟΥ Τρίτη 25/06/2019, στις 09:16
Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι το όχημα απομακρύνθηκε από το σημείο έπειτα από δικές μας ενέργειες.