Αίτημα [MPE3454]

Κανονική

Εγκαταλειμμένο γηπεδακι μπάσκετ & 5Χ5

12
1
0
Κάδοι - Καθαριότητα
Σε εξέλιξη

Το γηπεδακι μπάσκετ που υπαρχει(έναντι ΒΡ ΣΑΜΕΡΚΑ)Νυρεμβεργης-Αμ.Ερ.Σταυρου παρουσιαζει μια απαγοητευτική εικόνα πλήρους εγκατάλειψης.Εκτος από κλαδιά χόρτα και σκουπίδια στη μία μπασκέτα είναι σπασμένο το ταμπλώ ενω η άλλη έχει αφαιρεθει-εξαφανισθεί.Επισης στην Κανιγγος και Πανδώρας το υποτιθέμενο γηπεδακι 5Χ5 εκτός από τα κομμένα σύρματα της περίφραξης,έλλειψη φωτισμου και το δάπεδό του είναι σε κατάσταση απαράδεκτη που δεν προσφέρεται για να παίζουν παιδια.(28-11-19)

Σχολια

ΚΛΕΙΤΣΙΩΤΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ Δευτέρα 02/12/2019, στις 08:53
Για τα κλαδιά χόρτα και σκουπίδια θα επιληφθεί το Τμήμα Καθαριότητας. Για τα υπόλοιπα θα προωθηθεί το αίτημα σας στα αρμόδια τμήματα