Αίτημα [NIP9840]

Υψηλή

Παρατημένο αυτοκίνητο

15
1
1
Δημοτική Αστυνομία
Επιτυχής ολοκλήρωση

Παρατημένο σαράβαλο εδώ και πολύ καιρό

Σχολια

ΙΩΑΝΝΑ ΜΗΛΙΑΔΟΥ Δευτέρα 01/07/2019, στις 07:49
Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι το συγκεκριμένο όχημα απομακρύνθηκε από το σημείο έπειτα από ενέργειες τις Υπηρεσίας μας .