Αίτημα [PMT5764]

Κανονική

Εγκαταλειμμένο όχημα

21
1
0
Δημοτική Αστυνομία
Επιτυχής ολοκλήρωση

Έναντι ΜΑΣΟΥΤΗ οδός Κρήτης εγκαταλειμμένο αυτ/το RENAULT κόκκινο χωρίς πινακίδες αριθμού κυκλοφορίας (6-1-19)

Σχολια

ΙΩΑΝΝΑ ΜΗΛΙΑΔΟΥ Τρίτη 28/05/2019, στις 12:03
Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι έπειτα από έρευνα που διενεργήσαμε διαπιστώσαμε πως ο συγκεκριμένος χώρος είναι ιδιωτικός .