Αίτημα [PPO0340]

Υψηλή

Κλαδιά και σκουπιδια σε πεζοδρόμιο εδώ και μήνες

13
0
Κάδοι - Καθαριότητα
Σε εξέλιξη

τα κλαδια βρίσκονται εδω και αρκετο καιρο πανω σε πεζοδρόμιο και βρίσκονται ανεβαινοντας απο τα. Lidl στρίβουμε αριστερά στα 200 μετρα απο το δεξι μας χερι ειναι οι καδοι ακριβως απο πισω ειναι αυτα τα κλαδιά και σακουλες με σκουπίδια. Σας παρακαλώ πολύ βάλτε το στο πρόγραμμα ευχαριστώ