Αίτημα [TAZ9977]

Κανονική

Υπερυψωμένο πεζοδρόμιο

6
0
Οδόστρωμα – Πεζοδρόμια
Ανατέθηκε

Το πεζοδρόμιο είναι πολύ υπερυψωμένο και δεν υπάρχει πρόσβαση με καρότσι. Λόγω της ιδιομορφίας του σημείου και τη μη ύπαρξη ράμπας, πολλές φορές τα αυτοκίνητα παρκάρουν στη γωνία και κλείνουν τελείως το πεζοδρόμιο και ο πεζός πρέπει να βγει στο δρόμο.