Αίτημα [TEO5669]

Κανονική

Διαρροή νερού στη Λουκιανού

9
0
Ύδρευση-Αποχέτευση
Επιτυχής ολοκλήρωση

Είναι τουλάχιστον πάνω από μία εβδομάδα που υπάρχει διαρροή νερού, το οποίο αναβλύζει από καπάκι φρεατίου (μάλλον ύδρευσης), λίγο πριν τον αριθμό 8 της Λουκιανού, ερχόμενοι από την Αστεριάδου. Απορίας άξιο πώς -μάλλον- δεν αναφέρθηκε από τους περίοικους τόσο καιρό.