Αίτημα [TTE9777]

Υψηλή

κλαδεμα - καθαρισμα θαμνων

22
1
Χώροι Αστικού Πρασίνου
Επιτυχής ολοκλήρωση

τα σκαλακια επι της κωνσταντινου παλαιολογου που συναντουν την δαγκλη στο μεσαιο παρτερι οι θαμνοι δεν κλαδευτηκαν ποτε και στο εσωτερικο εχει γινει σκουπιδοτοπος και τη νυχτα δεν εχει φωτισμο λογω του υψος που πηραν οι θαμνοι, παρακαλω για τα δεοντα