Αίτημα [XXB3165]

Υψηλή

ΚΟΠΗ χόρτων και κλάδεμα δένδρων

43
1
Χώροι Αστικού Πρασίνου
Επιτυχής ολοκλήρωση

Το κηπακι αναμμεσα σε αριστειδου στανη και νικηφορου ξιφιου εχει γινει ζουγκλα και μεσα σε αυτο υπάρχει καμουφλαρισμενος σκουπιδοτοπος