Αίτημα [XYA6650]

Κανονική

Υπενθύμιση κατάληψης πεζοδρομίου

23
1
0
Δημοτική Αστυνομία
Επιτυχής ολοκλήρωση

Στη συνέχεια του από 2-1-19 αιτήματός μου σας ενημερώνω ότι η εν λόγω μοτο/τα στέκει ακλόνητη στη θέση της,παρά τις ενέργειες που κάνατε(ή δεν κάνατε;) (13-1-19)

Σχολια

ΙΩΑΝΝΑ ΜΗΛΙΑΔΟΥ Πέμπτη 24/01/2019, στις 18:11
Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι το συγκεκριμένο όχημα απομακρύνθηκε από το σημείο.