Αίτημα [YIN7389]

Κανονική

Εγκαταλειμμένo οχημα

14
0
Δημοτική Αστυνομία
Σε εξέλιξη

Εδώ και καιρο υπαρχει εγκαταλειμμενο ΕΙΧ αυτ/το ΦΙΑΤ ΠΟΥΝΤΟ,Καραισκακη 1,χωρίς πινακίδες αριθμού κυκλοφοριας(11-3-19)