Αίτημα [YMT1374]

Κανονική

Προβληματικός λαμπτήρας φωτισμού

26
0
Φωτισμός – Σηματοδότες
Επιτυχής ολοκλήρωση

Στην οδό Ίμβρου αρ. 28 , η κολώνα φωτισμού δε λειτουργεί σωστά. Τις περισσότερες ώρες δεν ανάβει, ενώ όταν κάποιες φορές ανάψει δε λειτουργεί για πολλή ώρα. Κοινώς αναβοσβήνει και χρειάζεται αντικατάσταση.