Κανονική

Παρατειμενο αμαξι στο πεζοδρομιο

15
1
1
Δημοτική Αστυνομία
Επιτυχής ολοκλήρωση

Το αμαξι είναι παρατειμένο από το καλοκαίρι στο πεζοδρόμιο πάνω. Παρακαλώ να κινηθουν οι διαδικάσιες για την απομάκρυνση μιας και όπως φαίνεται και στην φωτογραφία ενοχλεί την διεύλευση στο πεζοδρόμιο και στο δρόμο

Σχολια

ΓΙΑΜΑΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Πέμπτη 29/09/2022, στις 11:12
ΤΟ ΟΧΗΜΑ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΗΔΗ ΣΕ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΣΗΣ.