Αίτημα [ZAM7943]

Υψηλή

Παρατημένο αυτοκίνητο

32
2
1
Δημοτική Αστυνομία
Επιτυχής ολοκλήρωση

Παρατειμένα αυτοκίνητα χωρίς πινακίδες στην περιοχή των εργατικών κατοικιών της Ραψάνης. Αν κάνετε και μια βόλτα υπάρχουν αρκετά και έξω από το 2ο γυμνάσιο. Βουλγαροκτόνου 107, Σκούρο πράσινο opel corsa. Αρκαδίου 1 μαύρο mitsubichi outlander. Αρκαδίου 5 μπορντώ ξεβαμμένο fiat

Σχολια

ΙΩΑΝΝΑ ΜΗΛΙΑΔΟΥ Δευτέρα 01/07/2019, στις 07:53
Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι το συγκεκριμένο όχημα απομακρύνθηκε από το σημείο έπειτα από ενέργειες τις Υπηρεσίας μας .
ΙΩΑΝΝΑ ΜΗΛΙΑΔΟΥ Πέμπτη 24/01/2019, στις 18:14
Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι το Opel Corsa πράσινο δεν βρέθηκε στο σημείο , όσο για τα υπόλοιπα δύο εντοπίστηκαν και έχει ξεκινήσει η νόμιμη διαδικασία από την Υπηρεσία μας .