Αίτημα [ZHN7298]

Υψηλή

Τρύπα στο πεζοδρόμιο

21
0
Οδόστρωμα – Πεζοδρόμια
Επιτυχής ολοκλήρωση

Στο πεζοδρόμιο στη γωνία του παιδικού σταθμού υπάρχει τρύπα η οποία είναι "καλυμμένη" με ένα κομμάτι κόντρα πλακέ. Παρακαλώ για τις ενέργειές σας.