Αίτημα [AEB8750]

Κανονική

Εγκαταλειμμένo οχημα

24
1
0
Δημοτική Αστυνομία
Επιτυχής ολοκλήρωση

(13-1-20)Εγκαταλειμμένο ΕΙΧ ΟΠΕΛ Καντετ πράσινο χωρίς πινακ.αριθ.κυκλοφοριας ,δ)ση Πάρου και Τηνου.

Σχολια

ΙΩΑΝΝΑ ΜΗΛΙΑΔΟΥ Τρίτη 11/02/2020, στις 08:14
Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι το όχημα δεν παραμένει σταθερά στο ίδιο σημείο και έχει ενημερωθεί σχετικά η αρμόδια υπηρεσία .