Αίτημα [ANX0143]

Υψηλή

Βίκτωρος Ουγκώ, στην κατηφόρα

8
0
Οδόστρωμα – Πεζοδρόμια
Ανατέθηκε

Γεια σας! Πριν από λίγες μέρες στην κατηφόρα μας στην Βίκτωρος Ουγκώ στην κατηφόρα προς το αδιέξοδο, έγιναν ΜΠΑΛΩΜΑΤΑ στο οδόστρωμα. ΚΑΚΑ ΜΠΑΛΩΜΑΤΑ! Η γειτόνισσά μου έχει σπάσει το χέρι λόγω κακού οδοστρώματος, το οποίο τώρα είναι σε νάρθηκα και άλλη γειτόνισσα μου είπε ότι παλαιότερα έστριψε το πόδι της και το έσπασε κι αυτή! Οι εν λόγω κυρίες μένουν δίπλα μου στην Α' πάροδο. Χθες πήγα να παρκάρω και έφυγε το μισό μπάλωμα! Ο δρόμος είναι πολύπαθος και θα έπρεπε να αποκατασταθεί πλήρως και ορθά τεχνικά, γιατί πρωτίστως πρόκειται για θέμα ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ, λόγω υπερβολικά μεγάλης κλίσης και λόγω ότι ανεβοκατεβαίνουν πάρα πολλές μοτοσυκλέτες! Η ποιότητα της πίσσας που χρησιμοποιήθηκε είναι χοωτρόκοκκος και δεν έχει καμία πρόσφηση στο οδόστρωμα. Με την πρώτη βροχή, θα φύγουν! ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΣΩΣΤΕ ΜΑΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΚΟ ΧΑΛΙ! Φωτογραφίες δεν στέλνω, ΝΑ 'ΡΘΕΙΤΕ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΣ! (Αν μπορέσετε να κατεβείτε).