Αίτημα [BBM5086]

Κανονική

Πεταμενα κομμένα κλαδιά και τρύπιος κάδος απορριμματων

21
1
Κάδοι - Καθαριότητα
Επιτυχής ολοκλήρωση

Πανω από μήνα ειδοποιήθηκε τηλεφωνικά(δύο φορές)η Υπηρεσία Καθαριότητας για πεταμενα κομμένα κλαδιά και πάνω από δεκα μέρες για τρυπιο κάδο απορριμμάτων,Μήδειας 12.Εως τωρα κανενα αποτέλεσμα.(7-10-19)