Αίτημα [BEY9623]

Υψηλή

ΑΔΕΣΠΟΤΑ

51
0
Αδέσποτα ζώα συντροφιάς
Επιτυχής ολοκλήρωση

Παρακαλώ να μαζέψετε ένα μεγάλο γκρι σκυλί το οποίο συνήθως βρίσκεται στην πλατεία του Αμυγδαλεώνα. Είναι η δεύτερη φορά αυτή την εβδομάδα που μου επιτέθηκε. Και σήμερα με δάγκωσε.