Αίτημα [BHZ6566]

Κανονική

Επιδιόρθωση ηλεκτρονικού πινάκα

14
1
0
Γενικά
Επιτυχής ολοκλήρωση

Εδώ και καιρό δεν λειτουργεί ο φωτεινός ηλεκτρονικός πληροφοριακός πίνακας έξω από τον "ΠΥΘΑΓΟΡΑ" (14-1-19)

Σχολια

Αννα Αλεξοπουλου Τρίτη 05/02/2019, στις 13:54
Σας πληροφορούμε ότι έχουν παραγγελθεί τα απαραίτητα ανταλλακτικά και μόλις παραλειφθούν θα γίνει η επιδιόρθωση της Πινακίδας.