Αίτημα [BXB5868]

Κανονική

Εγκαταλειμμένo οχημα

42
1
0
Δημοτική Αστυνομία
Επιτυχής ολοκλήρωση

Επί πολύ καιρό πάνω στο πεζοδρομιο Φαβιέρου 26 εγκαταλειμμένο ΕΙΧ Μερσεντές χωρίς πινακ.αριθμ.κυκλοφοριας(16-11-19)

Σχολια

ΙΩΑΝΝΑ ΜΗΛΙΑΔΟΥ Τετάρτη 08/01/2020, στις 13:09
Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι το συγκεκριμένο όχημα απομακρύνθηκε από το σημείο .