Αίτημα [EKY7623]

Υψηλή

ΚΑΤΑΛΗΨΗ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟΥ

14
2
Δημοτική Αστυνομία
Ανατέθηκε

Στο πεζοδρόμιο βρίσκονται μονίμως παρκαρισμένα δύο αυτοκίνητα παρακείμενου καταστήματος και χρησιμοποιείται (το πεζοδρόμιο) ως συνεργείο μοτοσυκλετών. Επειδή παραπάνω βρίσκεται σχολείο (1ο γυμνάσιο) το πεζοδρόμιο είναι καίριας σημασίας για την ασφάλεια των μαθητών αλλά και όλων των κατοίκων που κινούνται προς την οδό Κωνστ/δη Ποιητή. Παρακαλώ για τις ενέργειες σας.