Αίτημα [EOH8025]

Κανονική

Λακουβα στο οδοστρωμα

13
0
Οδόστρωμα – Πεζοδρόμια
Ανατέθηκε

Εδώ και καιρό υπάρχει λακουβα στο κέντρο του οδοστρωματος Σαππαιων 32.Παρακαλω για την αποκατάστασή της.(20-11-19)