Αίτημα [HIK4312]

Κανονική

Εγκαταλειμμένo οχημα

40
1
0
Δημοτική Αστυνομία
Επιτυχής ολοκλήρωση

Επί καιρό χωρίς πινακίδες αριθμού κυκλοφοριας ΦΙΧ Μερσεντές ασπρο,επί Σαππαιων,εμπροσθεν Φροντιστηριου Ξένων Γλωσσών ΑΛΜΑ(2-11-19)

Σχολια

ΙΩΑΝΝΑ ΜΗΛΙΑΔΟΥ Τετάρτη 04/12/2019, στις 13:04
Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι το συγκεκριμένο όχημα απομακρύνθηκε από το σημείο