Κανονική

Αντικατάσταση φωτιστικού λαμπτήρα στην Περιοχή του Παληού ανατολικά από την γωνία Πρασίνη - Ρίτσου σε κολώνα χωρίς πινακίδα αναγνώρισης.

7
0
Φωτισμός – Σηματοδότες
Ανατέθηκε

Αντικατάσταση φωτιστικού λαμπτήρα στην Περιοχή του Παληού ανατολικά 30 μέτρα από την γωνία Πρασίνη - Ρίτσου σε κολώνα χωρίς πινακίδα αναγνώρισης. Υπήρχε καταχώριση του ίδιο αιτήματος πριν 2 μήνες, στις 31-12-2021 άλλαξε η καταχώριση σε κατάσταση ολοκληρωμένη αλλά ο λαπτήρας δεν ανάβει.