Κανονική

Καμένη λάμπα σε γήπεδο τενις

9
0
Φωτισμός – Σηματοδότες
Ανατέθηκε

Η λάμπα που απεικονίζεται στη φωτογραφία δεν λειτουργεί. Την είχε επισκευάσει πριν λίγο καιρό η τεχνική υπηρεσία, αλλά χάλασε πάλι. Η λάμπα αφορά το γήπεδο τενις το οποίο είναι με τσιμέντο (από τη πλευρά της θάλασσας). Επιπλέον, το γήπεδο αυτό, λόγω της υγρασίας/βροχής δημιουργεί στο πάτωμα υγρασία και μούχλα το οποίο γλιστράει επικίνδυνα. Ειδικά σε αυτούς που αθλούνται, είναι εξαιρετικά επικίνδυνο και μπορεί να προκαλέσει τραυματισμό μετά από πτώση. Μία συντήρηση του δαπέδου (ιδανικά σε συγκεκριμένα χρονικά διαστήματα) είναι απαραίτητη.