Αίτημα [HNT2426]

Κανονική

Κομμένα κλαδιά και χορτα

10
0
Κάδοι - Καθαριότητα
Επιτυχής ολοκλήρωση

(13-1-20)Σε συνέχεια του από 11-12-19 αιτήματός μου,σας ενημερώνω ότι τα κομμένα και πεταμενα κλαδιά και χόρτα,στη δ)ση Κανιγγος και Κοχραν,παραμένουν στο ίδιο σημείο χωρίς να μαζευτούν ακόμη.