Κανονική

Κλαδιά και Μπάζα πλησίον κάδων

13
0
Κάδοι - Καθαριότητα
Επιτυχής ολοκλήρωση

Στους κάδους που υπάρχουν στην οδό παγγαίου (κρηνίδων την εμφανίζει το google maps), κάποιος κάτοικος έχει ρίξει κλαδιά και μια πόρτα. Ως αποτέλεσμα, έχει δημιουργηθεί μια μικρή εστία μόλυνσης με τα σκουπίδια που κολλούν πάνω στα κλαδιά. Τα σπίτια στο δρόμο εκείνο, είναι πολύ κοντά στους κάδους και η κατάσταση είναι πολύ άσχημη.