Κανονική

Μαγαζί που δευσμεύει δημόσιο δρόμο

10
1
Δημοτική Αστυνομία
Σε εξέλιξη

Όπως θα δείτε στο συγκεκριμένο σημείο το μαγαζί έχει τοποθετήσει ένα τρίκυκλο ποδήλατο στον δρόμο για να μην μπορεί να παρκάρει κάποιος. Και για να μην μπορεί να μετακινηθεί το δένει με αλυσίδα στο κίτρινο σκούτερ όπως φαίνεται και στην φωτογραφία το οποίο βρίσκεται εντός της μπλε διαγραμμίσεις για στάθμευση. Παρακαλώ προβείτε στις απαραίτητες ενέργειες.