Αίτημα [IIO4806]

Κανονική

Παρατημένο αυτοκίνητο

9
0
Δημοτική Αστυνομία
Σε εξέλιξη

POLO ΑΣΠΡΟ ΕΓΚΑΤΑΛΕΛΕΙΜΜΕΝΟ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΗΝ ΟΔΟ ΒΕΡΑΝΤΖΕΡΟΥ 16 ....ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΣΗ ΤΟΥ ΕΣΤΙΑ ΜΟΛΥΝΣΗΣ ΚΑΙ ΒΡΩΜΙΑΣ...