Αίτημα [IIY0866]

Υψηλή

Παρατημενο αυτοκινητο

35
1
1
Δημοτική Αστυνομία
Επιτυχής ολοκλήρωση

ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΣΤΡΟΦΗ ΣΤΗΝ ΕΙΣΟΔΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΕΞΙΑ ΠΛΕΥΡΑ ΤΗΣ ΟΔΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 117 ΑΠΟ ΤΗΝ 7ΜΗΣ ΜΕΡΑΡΧΙΑΣ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΑΣΗ ΑΜΠΕΛΑΚΙΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΗΝΕΣ ΑΣΗΜΙ 5ΘΥΡΟ OPEL ASTRA

Σχολια

ΙΩΑΝΝΑ ΜΗΛΙΑΔΟΥ Παρασκευή 10/01/2020, στις 07:48
Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι το συγκεκριμένο όχημα φέρει πλέον πινακίδες κυκλοφορίας και μετακινείται .