Αίτημα [IXA3029]

Κανονική

Ελλιπής φωτισμός

4
0
Φωτισμός – Σηματοδότες
Ανατέθηκε

Τέρμα 13ης Σεπτεμβρίου στην κατηφόρα το καινούριο δρόμο προς δευακ ,κάτω ακριβώς από την εκκλησία του Αγίου Κωνσταντίνου δεν υπάρχει φωτισμός εδώ και 2 ημέρες.