Κανονική

Εγκαταλειμμένo οχημα

16
0
Δημοτική Αστυνομία
Επιτυχής ολοκλήρωση

(8-5-22) Στην Καραισκακη 11,υπαρχει εγκαταλειμμενο ΦΙΧ,FIAT Doblo,ασπρο,χωρ.πινακ.αρ.κυκλοφ.