Αίτημα [KKP9693]

Υψηλή

Κλάδεμα δεντρων

7
0
Χώροι Αστικού Πρασίνου
Ανατέθηκε

Στη παραλιακή περιοχή του Περιγιαλιου και συγκεκριμένα στο παρκινγκ που βρίσκεται απέναντι από την είσοδο μεταναστών, υπάρχουν δέντρα τα οποία έχουν να κλαδευτει από τότε που φυτευτικαν. Είναι τόσο φουντωμενα που έχουν κρύψει τις κολόνες φωτισμού. Επίσης υπάρχει σοβαρός κίνδυνος διότι κάποια από αυτά κινδυνεύουν να πέσουν μετά από κάποιο μπουρίνι που συνοδεύεται με δυνατό αέρα. Έχει ξανσταλει αίτημα πριν ένα και περίπου μήνα καθώς και mail.