Κανονική

Εγκαταλειμμένo οχημα

19
0
Δημοτική Αστυνομία
Σε εξέλιξη

(20-7-21) Στην Μηδειας 58 εδω και καιρο βρισκεται εγκαταλειμμενο ΦΙΧ (κλειστο) MERCEDES ασημι,χωρις πινακ.αριθμ.κυκλοφοριας.