Αίτημα [MTN9730]

Κανονική

Χωρίς πινακίδες!

21
1
1
Δημοτική Αστυνομία
Επιτυχής ολοκλήρωση

Αυτοκίνητο χωρίς πινακίδες κυκλοφορίας επί της Αγ. Τρύφωνος, λίγο πιο κάτω απο το 9ο Δημοτικό σχολείο.

Σχολια

ΙΩΑΝΝΑ ΜΗΛΙΑΔΟΥ Τρίτη 12/02/2019, στις 12:23
θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε πως το συγκεκριμένο όχημα έχει απομακρυνθεί από το σημείο.