Υψηλή

Σπασμένος Κάδος

11
0
Κάδοι - Καθαριότητα
Επιτυχής ολοκλήρωση

Υπάρχει σπασμένο κάδος εδώ και βδομάδες. Τα συνεργεία του Δήμου και οι υπάλληλοι της καθαριότητας που περνάνε δεν το βλέπουν ώστε να ενημερώσουν? Τόσο ανευθυνότητα δηλαδή? Όλα ο πολίτης πρέπει να τα κάνει? Παρακαλώ για την άμεση αντικατάσταση του κάδου