Αίτημα [NIT0593]

Κανονική

Εγκαταλειμμένο όχημα

43
1
0
Δημοτική Αστυνομία
Επιτυχής ολοκλήρωση

Τέρμα Αγ.Αθανασίου Εγκαταλειμμένο Ε.Ι.Χ ΟPEL βυσσινί χωρίς πινακίδες αριθμού κυκλοφορίας(6-1-19)

Σχολια

ΙΩΑΝΝΑ ΜΗΛΙΑΔΟΥ Τρίτη 12/02/2019, στις 12:21
θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε πως το συγκεκριμένο όχημα έχει απομακρυνθεί από το σημείο.