Αίτημα [NXM9207]

Υψηλή

σκουπίδια έξω από κάδους

19
0
Κάδοι - Καθαριότητα
Επιτυχής ολοκλήρωση

Δυστυχώς κάποιοι περίοικοι δεν σέβονται τους υπολοίπους και το αποτέλεσμα είναι αυτό που φαίνεται στη φωτογραφία... Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων για τις ενέργειές σας.