Αίτημα [OEO7938]

Υψηλή

ΣΤΑΘΜΕΥΣΗ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ

21
0
Γενικά
Ανατέθηκε

στο αδιεξοδο στην οδο ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΕΩΣ και ΥΨΗΛΑΝΤΟΥ (ΔΕΞΑΜΕΝΗ) γινεται το αδιαχωρητο με την στάθμευση αυτοκινητων ,μπροστα στα σκαλακια ,κατω απο μπαλκονια , μπροστα απο παραθυρα ,αριστερα ,δεξια και στο κεντρο του αδιεξόδου ,πολλοι αφηνουν τα αυτοκινητα αμετακινητα για μεγαλο χρονικο διαστημα ,δεν μπορει να κινηθει ελευθερα κανεις με καροτσι ή με ψωνια ,ενα χαος ,δεν υπαρχει σημανση αδιεξοδου