Αίτημα [OHI3361]

Κανονική

Κοπη κλαδιών σαπιου δεντρου

20
0
Κάδοι - Καθαριότητα
Μη σχετικό

Στην οδο Φ Πρασινη 7 εχουν κοπει απο ενα σαπιο δεντρο 2 μεγαλα κλαδια και εχουν πεσει στο πεδορδομιο και στο δρομο .υπαρχει επικινδυνοτητα και καλο ειναι να κοπει ολο το δεντρο