Υψηλή

Ογκώδη αντικείμενα

12
0
Κάδοι - Καθαριότητα
Επιτυχής ολοκλήρωση

Παληό επιπλάκι μωρού , και σακούλα με φύλλα . δεν τα πήρε η υπηρεσίας σας και λανθασμένα γράψατε , ότι ολοκληρώθηκε . Τα έιδη βρίσκονται εδώ και 10 ημέρες στο πεζοδρόμιο δίπλα στον κάδο Σας παρακαλώ να τα πάρει το ανάλογο αυτοκίνητο. ευχαριστώ πολύ