Αίτημα [PBP1488]

Υψηλή

Παρατημένο Αυτοκίνητο

25
1
1
Δημοτική Αστυνομία
Επιτυχής ολοκλήρωση

Εδω και πολλους μηνες παρατημενο fiat stilo

Σχολια

ΙΩΑΝΝΑ ΜΗΛΙΑΔΟΥ Δευτέρα 01/07/2019, στις 07:50
Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι το συγκεκριμένο όχημα απομακρύνθηκε από το σημείο έπειτα από ενέργειες τις Υπηρεσίας μας .