Υψηλή

Εγκαταλελειμμένο όχημα

622
1
0
Δημοτική Αστυνομία
Επιτυχής ολοκλήρωση

Εγκαταλελειμμένο όχημα στο πάρκινγκ απέναντι από το γήπεδο. Έχουν γίνει άλλες δύο αναρτήσεις για το συγκεκριμένο αυτοκίνητο χωρίς καμία κίνηση από την πλευρά του Δήμου.

Σχολια

ΓΙΑΜΑΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Παρασκευή 10/02/2023, στις 12:01
ΤΟ ΟΧΗΜΑ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΗΔΗ ΣΕ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΣΗΣ