Αίτημα [TBP2366]

Κανονική

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΕ ΣΗΜΑΤΟΔΟΤΗ

14
0
Φωτισμός – Σηματοδότες
Επιτυχής ολοκλήρωση

Ο ΣΗΜΑΤΟΔΟΤΗΣ ΣΤΟ ΠΑΛΙΟ ΑΠΟ ΤΗ ΜΕΡΙΑ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΑΣΜΕΝΟΣ... ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΜΕΡΙΜΝΗΣΤΕ...