Αίτημα [TIB5874]

Κανονική

Εγκαταλειμμενο οχημα

51
1
0
Δημοτική Αστυνομία
Επιτυχής ολοκλήρωση

Εδώ και καιρό εγκαταλειμμενο ΕΊΧ αυτ)το CITROËN XARA κόκκινο,χωρίς πινακιδες (17-4-19)

Σχολια

ΙΩΑΝΝΑ ΜΗΛΙΑΔΟΥ Τετάρτη 23/10/2019, στις 10:45
Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι το συγκεκριμένο όχημα απομακρύνθηκε από το σημείο.